Hakkımızda

BioMAR Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan, 1512 TÜBİTAK BİGG Tekno-girişim sermayesi desteği ile Eylül 2022 de kurulmuş bir akademisyen firmasıdır. Temelde yenilikçi ekolojik ürünlerin Ar&Ge çalışmaları ve üretimleri üzerine odaklanmış olup, şirket kapsamında kurumsal bazlı AR&GE, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, doğal kaynakların korunması ve atıkların etkin bir şekilde yönetilmesi üzerine odaklanarak, çevresel etkileri azaltmak ve toplumsal refahı artırmak için çalışmaktır. Ekolojik yenilikçi ürünlerimizle hem bireysel hem de sanayi odaklı çevre bilincinin yaygınlaştırılmasına yönelik hizmetler sunuyoruz. Ayrıca kurumsal müşterilerimize sıfır atık ve atık yönetimi stratejileri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz. Kurumsal karbon ayak izini azaltmak için çözümler üreterek, iş dünyasını çevresel sorumluluk konusunda bilinçlendiriyor ve sürdürülebilir bir gelecek için adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Firmamız, atıklardan biyoplastik granül ham madde üretimi ve ekolojik doğal oyun hamuru gibi çevre dostu ürünlerle geleceğin sürdürülebilir dünyasını şekillendirmeyi hedefler. Dünya genelinde atık yönetimi ve sürdürülebilirlik konularında lider bir rol oynayarak, doğal kaynakların verimli kullanımı ve toplumsal fayda odaklı çözümler sunar.

Vizyonumuz

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurun ve bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve size en kısa sürede yanıt vermeyi taahhüt ediyoruz.